Šahs un mats - skrien pats! 


Šajā nometnē mēs gaidīsim bērnus, kuru saknes ir Latvija, no visas pasaules! Bērni, kuru ikdiena nenorit Latvijā - nometnes laikā varēs sajust Latvijas “garšu” un iepazīties ar sava vecuma ar bērniem no Latvijas.

Savukārt bērni, kuru ikdiena norit Latvijā varēs iegūt jaunus draugus, patrenēt savas angļu valodas zināšanas un sajust to, cik mēs esam dažādi, bet tomēr vienoti – caur Latviju.

Šodien, kad virtuālā dzīve ir kļuvusi par ikdienu, mēs nedēļas garumā mācīsimies, kā komunicēt – gan citam ar citu īstajā dzīvē, gan arī virtuālajā vidē.

Visas “Justies labi” nometnes vieno pamattēma – vairot labo. Nedēļas garumā darbosimies praktiski tā, lai katrs nometnes dalībnieks:

  • justos īpašs,
  • iepazītu cits citu tuvāk,
  • zinātu, kā pateikt “paldies”,
  • brīvi mācētu pateikt labus vārdus,
  • iemācītos izgatavot dāvaniņas saviem mīļajiem.

Kad: 15.-19. jūlijs 2019

Kur: Burtnieku 34, Rīga

Bērnu vecums: 6-14 gadi

Dalībnieku skaits: 20

Darba laiks: 8:00-18:00

Cik: 149 eiro


REĢISTRĒTIES NOMETNEI

PAR KO BŪS ŠĪ NOMETNE?

Kritiska pieeja 

Kas īsti ir “kritiskā domāšana”? Kas vienam ir silts, otram ir auksts? Kas vienam ir mīļš, otram ir nesaprotams? Kas vienam ir ikdiena, otram ir īpaši svētki?

Ar spēļu un  izpētes  palīdzību sapratīsim, kas ir kritiskā domāšana un kādēļ tā šodien ir tik ļoti ir nepieciešama.

Lieto tehnoloģijas gudri 

Nedaudz apskatīsim to, kā gudri lietot ikdienas viedierīces – telefonus, planšetes u.c. Izzināsim, kā sevi pasargāt internetā, un mācīsimies kvalitatīvi filmēt un fotografēt.

Ziņas šodien

Dosimies uz televīziju, lai uzzinātu, kā notiek ziņu veidošana. Sapratīsim, kas un kāpēc ir viltus ziņas, kāpēc tās mūs ietekmē un kā tās pamanīt.

Uzņemsim ciemos žurnālisti un paši kļūsim par žurnālistiem – veidosim ziņas un lasīsim tās skatītājiem “dzīvajā” (vecāki varēs skatīties Facebook “live video”).

Būsim dabā

“Justies labi” nometnes ir balstītas uz mūžsenām vērtībām – cieņu, godu, mīlestību un dabu. Par būšanu dabā, jo tur vairojam labo gan sevī, gan sev apkārt. Tieši tādēļ katru dienu iesim ārā, un, ja būs piemēroti laikapstākļi, aktivitātes pārnesīsim no telpām uz dabu.

Vienu no nometnes dienām pavadīsim Mangaļsalā, kur apskatīsim slepenās katakombas! Vai tu zināji, ka tādas ir? Tā būs ļoti aizraujoša un dinamiska diena

Komanda

Mēs liekam uzsvaru uz komunikāciju komandā, ko apgūstam ar interesantu aktivitāšu palīdzību. Komunikācija palielina mūsu dzīves kvalitāti, atvieglojot jebkuru uzdevumu. Katru dienu mēs esam komandā – skolā ar klasesbiedriem, pulciņos ar domubiedriem, arī mājās kopā ar pašu jaudīgāko komandu – ģimeni.

Komanda var veidoties ik uz soļa, tādēļ mums ir ieplānots spēcīgs izaicinājums nometnes dalībniekiem – spēle “Bumbiņas ceļš”. Mācīsimies komunikācijas vērtības un sadarbību grupā. Gandarījums par sasniegto rezultātu ir milzīgs!

KAS, KUR, CIK, AR KO?

Nometnes pedagogs: Ella Ruicēna un Justīne Kindzuļe. 

Nometnes vadītājs – Ilze Danelsone (Nometņu vadītāja apliecība nr. 116-00667).  

Kad: 15.-19. jūlijs 2019

Kur: Burtnieku 34, Rīga

Bērnu vecums: 6-14 gadi

Dalībnieku skaits: 20

Darba laiks: 8:00-18:00

Vairāk informācijas: JustiesLabi@gmail.com vai 29130346

Cena: 5 darba dienu nometnes cena 149 eiro.

Aizpildot pieteikuma anketu jūs saņemsiet informāciju par nometni, rēķinu, līgumu un iekšējās kārtības noteikumus

Cenā ir iekļautas pusdienas, launags un viss nepieciešamais nometnes veiksmīgai darbībai – saimnieciskie izdevumi, nometnes plānošanas izdevumi, atalgojums pedagogiem, nometnes vadītājam, telpu, materiālu un citu aktivitāšu izmaksas, lai Jūsu bērna dalība nometnē būtu droša un veiksmīga. 
  
Apmaksa: reģistrācijas maksa 50 eiro, pārējais maksājums veicams līdz nometnes sākumam. 

Papildus izmaksas: daži braucieni ar sabiedrisko transportu.

MŪSU SOLĪJUMS: JŪSU BĒRNS NO RĪTA CELSIES AR PRIEKU, LAI ATKAL NĀKTU PIE MUMS!IESKATS JAU NOTIKUŠAJĀS NOMETNĒS© 2019 Justies labi, biedrība, visas tiesības paturētas.

 .