Spārnoto sapņu nometne 2024

Kur sapņi pieskaras debess malai – Tavas vasaras labākais piedzīvojums!

Laipni lūdzam "Spārnoto sapņu nometnē"!

Piecu dienu diennakts nometne pie jūras ir radīta, lai 10 līdz 13 gadus vecām meitenēm piedāvātu neaizmirstamu pieredzi, veicinot viņu personīgo un sociālo attīstību.

Šeit, kur sapņi un realitāte satiekas, katras dalībnieces potenciāls tiek atklāts un pārvērsts spēcīgos spārnos, kas nesīs viņu tālāk dzīvē.

"Spārnoto sapņu nometne" ir ar radošām un attīstošām aktivitātēm piepildīta vasaras pieredze meitenēm no 10 līdz 13 gadiem.

Šī nometne piedāvā iespēju meitenēm veidot pašapziņu, attīstīt sociālās prasmes un atrast jaunas aizraušanās caur dažādām aktivitātēm – radošām darbnīcām, sportiskām aktivitātēm, personīgās izaugsmes sarunām un piedzīvojumiem dabā. Atrodoties pie jūras, nometne sniedz neaizmirstamas atmiņas un jaunas draudzības, kuras veidojas pie ugunskura un ekskursiju laikā.

"Spārnoto sapņu nometne" ir droša vide, kurā katra meitene var justies īpaša, novērtēta un gatava izaicinājumiem, kas viņu sagaida pusaudzes gados.

Galvenie ieguvumi dalībniecēm.

Pašapziņas un pašvērtējuma uzlabošanās 

Aktivitātes, kas rosinās pašizpausmi, palīdzēs meitenēm atklāt savas spējas, tādā veidā audzēt savu pašapziņu un pašvērtējumu.

Jaunu prasmju un interešu atklāšana

Nometne piedāvās plašu aktivitāšu klāstu, ļaujot atrast un apgūt jaunas prasmes un aizraušanās.

Veselīga dzīvesveida veicināšana

Aktīvā sporta aktivitātes un veselīgo našķu gatavošana iedrošina meitenes pievērst uzmanību savai fiziskajai labsajūtai.

Pozitīvas atmiņas

Katra nometnē pavadītā diena ir pilna ar neaizmirstamiem brīžiem, kas noteikti kļūs par spilgtām atmiņām.

Radošuma rosināšana

Dažādas radošās darbnīcas sniedz meitenēm iespēju izpausties un attīstīt savu iztēli.

Sociālo prasmju attīstība

Grupu aktivitātes un kopīgi darbi veicina komunikācijas un sadarbības prasmju apgūšanu, mācoties darboties komandā.

Emocionālā inteliģence

Mēs strādājam pie emocionālās pašregulācijas, mācot meitenes atpazīt un vadīt savas emocijas, kā arī saprast citu emocionālās vajadzības.

Jaunas draudzības

Kopā pavadītais laiks un kopīgas pieredzes rada stipras draudzības saites.

Patstāvības un atbildības attīstība

Dzīvošana nometnē māca meitenēm būt patstāvīgākām un atbildīgākām par sevi un savu vidi – ļoti svarīga prasme dzīvei.

Dabas iepazīšana 

Aktivitātes brīvā dabā un ekskursijas rosina meitenes tuvāk iepazīt dabu, mācoties novērtēt tās skaistumu un nozīmīgumu.

Vieta, kur spārni atrod brīvību

Mēs zinām, ka katrs no jums vēlas vislabāko savai meitai, īpaši šajā pārejas posmā no bērnības uz pusaudža gadiem. Tieši tādēļ mēs radījām nometni ar mīlestību un rūpēm, lai tā atbilstu rūpīga vecāka gaidām un meiteņu vajadzībām. 

Šeit ir četri iemesli, kāpēc mūsu nometne ir ideāla vieta, kur Jūsu meita varēs augt, mācīties un ziedēt.

Pašapziņas un sociālo prasmju veicināšana

Mēs nodrošinām drošu un atbalstošu vidi, kas palīdz meitenēm pārvarēt šaubas par sevi, atklāt savas spējas un talantus. Mūsu aktivitātes un darbnīcas ir izstrādātas, lai stiprinātu pašapziņu un veicinātu svarīgu sociālo prasmju attīstību - komunikāciju, sadarbību un draudzības veidošanu.

Jaunu un ilgtspējīgu draudzību veidošana

Veidojam vidi, kurā meitenes var viegli iegūt jaunus draugus un veidot ciešas draudzības. Kopīgi piedzīvojumi un atmiņas, kas radītas nometnē, paliks meitenēm sirdī uz visiem laikiem, nodrošinot viņām atbalsta tīklu arī nākotnē.

Sagatavošanās pusaudzībai un radošuma attīstība

Sniedzam nepieciešamos rīkus un zināšanas, lai meitenēm pusaudža gadu izaicinājumi būtu vieglāki. Piedāvājam arī plašu darbnīcu un aktivitāšu klāstu, lai atklātu un attīstītu jaunas interešu jomas, veicinot radošumu un ziņkāri.

Neaizmirstamu atmiņu radīšana

Mūsu nometne piedāvā ne tikai attīstības un mācīšanās iespējas, bet arī garantē, ka katras dalībnieces nometne būs pilna ar neaizmirstamām atmiņām. No aizraujošām aktivitātēm līdz brīžiem pie jūras un vakariem pie ugunskura - katrs mirklis "Spārnoto Sapņu Nometnē" ir solis uz jaunām atklāsmēm un piedzīvojumiem

Nometnes vadītājas

Nometni vadīs divas pieredzējušas nometņu vadītājas, kas ar nepacietību gaida iespēju dalīties savās zināšanās un pieredzē. 

Ilze Danelsone

Ilze nometņu pasaulē jau ir vairāk nekā desmit gadus, sākotnēji iedvesmojoties organizēt nometnes savai piecus gadus vecajai meitai. Tā kļuva par sirdslietu un aizraušanos. 

Ilze ir novadījusi vairāk kā 15 nometnes, tostarp darbojusies ar bērniem ar īpašām vajadzībām, ienesot katrā aktivitātē unikālu vērtību. 

Kā trīs bērnu mamma un sertificēts personīgās izaugsmes treneris - koučs, Ilze apvieno savu profesionālo pieredzi un personīgo pieeju, lai atbalstītu un veicinātu bērnu un jauniešu attīstību. Viņas pieeja ir balstīta uz pārliecību, ka katrs bērns var izaugt par spēcīgu un harmonisku personību. Tādēļ viņa ir mūsu komandā, lai ar tauriņa spārnu maigumu radītu skaistumu!

Sanita Ozola

Sanita ir dzirksteļojoša personība, kurā mirdz milzu dzīvība un mīlestība, kas spēj aizvest citus uz brīnumainu pasaku pasauli.

Kā mūsdienu pasaku varone, Sanita pārvērš ikdienišķo realitāti fantastiskos piedzīvojumos. Viņas rīkotās dzimšanas dienu svinības un izglītojošie pasākumi kļūst par ne tikai bērnu, bet arī pieaugušo iemīļotu notikumu ar neaizmirstamu pieredzi.

Sanitas enerģija padara jebkuru pasākumu vai nometni par mājīgu vietu, kur valda mīlestība un piederības sajūta, liekot ikvienam justies kā daļai no lielās ģimenes.

Ar savu talantu radīt atmosfēru, kurā ikviens var izjust sapratni, atbalstu un iedvesmu, Sanita pārvērš katru pasākumu par unikālu un neaizmirstamu piedzīvojumu. Viņas klātbūtne garantē, ka katrs mirklis kļūst par īpašu stāstu, kas jāpiedzīvo un jāatceras.

Ēdināšana un naktsmītne


Tiks nodrošināta pilnvērtīga ēdināšana, gatavota uz vietas, un katrā istabiņā mājīgi iekārtosies divas meitenes, lai nodrošinātu komfortu un privātumu.

Kur un kas var piedalīties

Nometnes vieta: Ķesterciems, hostelis "Pludmalis"
Dalībnieces: 10-13 gadus vecas meitenes.
Dalībnieču skaits:  20
Nometnes tips: diennakts nometne

Izmaksas


Izvēlies "Spārnoto sapņu nometni" ar agrās pieteikšanās priekšrocībām!
Mēs esam radījuši "Spārnoto Sapņu Nometni", lai sniegtu Jūsu meitai neaizmirstamu vasaras piedzīvojumu, kurā viņa varēs augt, mācīties un ziedēt. Lai padarītu šo pieredzi pieejamāku, mēs piedāvājam īpašas agrā pieteikuma atlaides un elastīgas apmaksas iespējas.

Agrā pieteikuma atlaides:

Agrā putniņa cena:
Veicot pirmo iemaksu 79 eiro līdz 7. aprīlim, Jūsu ieguldījums vasarā, kas radīs dzīvi, būs tikai 395 eiro. Tas ir ieguldījums, kas atmaksājas ar neaizmirstamiem brīžiem un jaunām draudzībām.
Pavasara Piedāvājums:
No 8.aprīļa līdz 1. jūnijam, reģistrējoties ar pirmo iemaksu 84 eiro, nometnes maksa ir 420 eiro. Vēl viena iespēja sagūstīt vasaru ar atlaidi!
Standarta Cena:
Pēc 1. jūnija, cena ir 460 eiro ar reģistrācijas maksu 92 eiro, sniedzot piekļuvi visām nometnes brīnumainajām aktivitātēm.
Elastīgas Apmaksas Iespējas:
Lai atvieglotu apmaksu, mēs piedāvājam iespēju veikt apmaksu pa daļām - maksājiet par katru nometnes dienu reizi mēnesī, padarot finansiālo plānošanu vienkāršāku un pieejamāku.

Atcelšanas Politika:

Pilnīga Apmaksas Atgriešana:
Atceļot dalību līdz 1. jūnijam, garantējam pilnīgu nometnes maksas atgriešanu.
30% Atgriešana:
No 2. jūnija līdz 1. jūlijam, atcelšanas gadījumā, atgriežam 30% no iemaksātās reģistrācijas.
Pēc 2.jūlija
Iemaksāto reģistrācijas neatgriežam, bet saglabājam cerību, ka katrs no Jums izmantos iespēju piedzīvot "Spārnoto Sapņu Nometni".

Plānotās aktivitātes


Dabas mandalas veidošana - palūkojies uz dabu no jauna skatu punkta, veidojot krāsainas mandalas no dabas elementiem.
Draudzēšanās un cieņpilna komunikācija - uzzini, kā veidot stipras draudzības, izmantojot atvērtu un cieņpilnu komunikāciju.
Ekskursija pa Enguri ar pārsteigumu - atklāj Engures burvību un sagatavojies nelielam, bet aizraujošam pārsteigumam pa ceļam.
Emociju ceļvedis - iemācies atpazīt un vadīt savas emocijas ceļojumā uz emocionālo labklājību.
Es varu! Ceļojums uz savu sapņu sasniegšanu - dodies ceļojumā uz pašapliecinātību un sapņu sasniegšanu ar pārliecību "Es varu!"
Filmu vakars - izkārtojam pufus, spilvenus un matračus lai kopā baudītu filmu vakaru.
Higiēna meitenēm - iepazīsti svarīgākās higiēnas pamatprincipus, kas palīdzēs justies labi un pašpārliecināti.
Iedot rotām otru dzīvi darbnīca - atklāj, kā vecām rotaslietām piešķirt jaunu dzīvi un unikālu stāstu.
Kāpēc ticēt sev - uzzini, kāpēc uzticība sev ir Tava spēcīgākā sabiedrotā un kā to audzēt katru dienu.
Kroņu veidošanas darbnīca - izveido savu unikālo tauriņu kroni, kas simbolizē Tavu iekšējo spēku un skaistumu.
Kustību stundas - aktivizē ķermeni ar aizraujošām un enerģiskām kustību spēlēm.
Mazās uzvaras: ceļvedis par to, kā kļūt par savu varoni - apgūsti, kā svinēt katru mazo uzvaru ceļā uz lielajiem mērķiem.
Motivācija vai disciplīna. Kas ļauj sasniegt Tavas virsotnes? - ieskats, kā motivācija un disciplīna var palīdzēt sasniegt Tavas augstākās virsotnes.
Nakts trasīte - piedzīvojumu pilns nakts pārgājiens ar lukturīšiem, atklājot nakts pasauli no cita skatu punkta.
Piecas mīlestības valodas sev un citiem - iemācies, kā izprast un izteikt mīlestību piecās dažādās valodās, uzlabojot attiecības ar sevi un citiem.
Pozitīvās domāšanas treniņš - vingrinājumi un tehnikas, kas palīdzēs attīstīt pozitīvu domāšanu un uzlabot dzīves kvalitāti.
Prasme klāt skaistu galdu - māksla klāt elegantu galdu īpašiem notikumiem, apgūstot galda etiķeti un dekorēšanas prasmes.
Prasme sevi prezentēt. Priekšnesumu veidošana. - iemācies, kā efektīvi prezentēt savas idejas un projektus.
Prasmes būt komandā - darbs komandā un tās stiprināšana caur dažādām aktivitātēm un izaicinājumiem.
Radīt skaistu vidi sev apkārt - iedvesmojies radīt harmonisku un skaistu vidi, kas atspoguļo Tavu personību un vērtības.
Rotāšanās prasmes veidošana - apgūsti, kā izceltu savu individuālo stilu.
Saules un ūdens peldes - baudu saules mirdzumu un atvēsinošu ūdens spēli, atklājot dabas skaistumu.
Slepenā draudziņa spēle - veido jaunas draudzības un atklāj pārsteigumus caur slepenā draudziņa spēli.
Ugunskura vakars - silti vakari pie ugunskura, daloties stāstos un baudot kopā būšanas prieku.
Veselīgo našķu meistarklase - iemācies gatavot veselīgus un garšīgus našķus, kas ir gan baudāmi, gan labvēlīgi veselībai.
Un citas aktivitātes, kuras nevar ietērpt vārdos un kuras var ieplānoties nometnes laikā.

"Spārnoto sapņu nometne" ir vairāk nekā tikai nometne - tā ir iespēja katrai meitenei iegūt neaizmirstamas atmiņas, augt un attīstīties. Izvēloties mūs, Jūs izvēlaties ne tikai vasaras piedzīvojumu, bet arī dodat ieguldījumu Jūsu meitai izaugt par spēcīgu un patstāvīgu personību. 

Mēs priecāsimies jūs redzēt! Reģistrējieties jau tagad un garantējat savai meitai vietu pie mums vasarā, kas viņu sagatavos dzīves nākamajiem izaicinājumiem!

Mīļie vecāki, arī mēs esam vecāki un lieliski saprotam Jūsu bažas

Mēs zinām, ka kā vecāki, Jūs katru dienu saskaraties ar lēmumiem, kas ietekmē Jūsu meitas nākotni. Jūs vēlaties viņām nodrošināt vislabākās iespējas augt laimīgām, pašpārliecinātām un veiksmīgām. Mēs arī zinām, ka pusaudža gadi var būt sarežģīti - gan Jūsu meitām, gan Jums kā viņu atbalstam un rokas stiprinājumam.

Jūsu bažas ir mūsu bažas!

Vai mana meita jutīsies droši un pieņemta?

Mēs saprotam, ka emocionālā drošība ir būtiska Jūsu meitas pašapziņai un pašvērtējumam. Mūsu nometne ir veidota kā droša oāze, kur katra meitene var justies vērtīga un pieņemta.

Vai viņa atradīs draugus un iekļausies grupā?

Sociālā integrācija ir svarīga katras meitenes attīstībā. Mēs veicinām draudzību un kopības sajūtu, radot vidi, kurā viegli veidot jaunas draudzības.

Kā es varu būt drošs, ka mana meita tiks pareizi motivēta un atbalstīta?

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem un aizrautīgiem profesionāļiem, kuri izmanto individuālu pieeju, lai atbalstītu un motivētu katru dalībnieci.

Vai šī pieredze palīdzēs viņai augt un attīstīties?

Mēs piedāvājam dažādas aktivitātes un darbnīcas, kas speciāli veidotas, lai veicinātu personīgo un sociālo attīstību, sniedzot Jūsu meitai rīkus un prasmes, kas nepieciešamas, lai pārvarētu pusaudža gadu izaicinājumus.

Mēs esam šeit, lai atbalstītu!

Mūsu mērķis ir ne tikai nodrošināt aizraujošu un jautru vasaras pieredzi Jūsu meitai, bet arī piedāvāt vietu, kur viņa var attīstīt spējas, kas nepieciešamas, lai kļūtu par pašpārliecinātu un laimīgu jaunieti. 
"Spārnoto Sapņu Nometne" ir vairāk nekā tikai nometne; tā ir iespēja Jūsu meitai augt, attīstīties un sagatavoties dzīves nākamajiem izaicinājumiem, zinot, ka viņa ir drošā un atbalstošā vidē.
Pievienojieties mums  un ļaujiet meitai izpētīt un attīstīt savas spējas un talantus, veidot jaunas draudzības un gūt neaizmirstamas atmiņas, kas būs pieturas punkts, lai viņa viņa kļūtu par stipru un patstāvīgu personību. 

Pats galvenais mērķis "Spārnoto sapņu nometnē" ir radīt neaizmirstamu vasaras pieredzi, kurā katru dienu pavadām, draudzējoties, baudot sauli un dabas skaistumu, vakarus pie ugunskura un piedzīvojot brīvības sajūtu. 

Mēs vēlamies, lai katrs nometnes moments būtu piepildīts ar prieku, kopību un atklājumiem, kas veicina jaunas un ilgtspējīgas draudzības, ļauj pilnībā izbaudīt vasaras brīvdienu burvību un sniedz iespēju katram dalībniekam justies brīvam un laimīgam, būt savā elementā.

Kā reģistrēties dalībai?

Nometnes vadītājs – Ilze Danelsone (Nometņu vadītāja apliecība nr. 116-00667). 

Esam oficiāli reģistrēta nometne nometnes.gov.lv

Kad: 2024. gada 29.jūlijs - 2. augusts

vai 5.-9. augusts.

Vairāk informācijas: [email protected] vai 29130346


REĢISTRĒTIES NOMETNEI

Aizpildot pieteikuma anketu jūs saņemsiet informāciju par nometni, rēķinu, līguma paraugu un iekšējās kārtības noteikumus.

Cenā ir iekļautas ēdināšana četras reizes dienā un viss nepieciešamais nometnes veiksmīgai darbībai – saimnieciskie izdevumi, nometnes plānošanas izdevumi, atalgojums nometnes un darbnīcu vadītājiem, ekskursiju, telpu, darbnīcu, materiālu un citu aktivitāšu izmaksas, lai Jūsu bērna dalība nometnē būtu droša un veiksmīga. 
  
Dalībnieka reģistrācija: dalībnieks nometnei ir reģistrēts, kad ir saņemta reģistrācijas maksa - dalība par pirmo nometnes dienu. 

Papildus izmaksas: patstāvīga nokļūšana līdz nometnes vietai un mājās.


Informācija par nometnes dienas norisi

Sociālajos tīklos atradīsi sarunas ar no metņu vadītājiem: taurinu.nometnes

Instagram Facebook TikTok

MŪSU SOLĪJUMS: JŪSU BĒRNS PIEKTDIEN NEGRIBĒS BRAUKT MĀJĀS!


IESKATS JAU NOTIKUŠAJĀS NOMETNĒSPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.