Tiešsaistes meistarklase

Kur mīt Tavs dzīves līdzsvars.

Dod sev iespēju atgriezies sava spēka centrā.  Vietā, kura Tevi iedvesmo, dod jaudu, enerģiju un skaidru vīziju.

Saliec savas domas, vēlmes un vajadzības pa plauktiņiem. Saproti, kur Tu esi šobrīd, ieraugi savu nākamo soli un ļauj dzīvei plūst daudz jaudīgāk! 

Meistarklases laikā Tu apzināsies: 

  • sev svarīgās dzīves jomas,
  • kā izskatās Tava ideālā dzīve,
  • kur Tu atrodies šobrīd,
  • pirmos soļus, kas Tevi aizvedīs pie līdzsvara un harmonijas.

Pazīsti to sajūtu, ka atkal jau piektdiena ir klāt un brīvdienas pazuda? Pašai šķiet, ka nekas tāds Tavā dzīvē nenotiek.

🌺 Varbūt Tu esi pārāk aizņemta ar visa paspēšanu. Tu dari, skrien un atkal dari. Tava enerģija tiek vai nu tērēta uz ļoti daudz sīkām lietām vai arī fokusētu uz kaut ko vienu un nekam citam vairs nav vietas.

🌺 Tu gribi apstāties, bet nevari atrast bremžu pedāli?

🌺 Tu jūti, kā no rokām slīd ārā Tev svarīga dzīves joma. Tu izmisīgi gribi tai pieķerties klāt, bet neredzi veidu, kā to izdarīt?

Aicinu Tevi apstāties un apskatīties uz visu savu dzīvi kopumā un katru jomu atsevišķi. Novērtēt un saprast, kas tajā šobrīd ir ārpus līdzsvara.

Dzīves balansa aplis ir ļoti spēcīgs instruments, kas Tev sniedz spilgtu vizuālo priekšstatu par to, kāda Tava dzīve ir šobrīd un kādu Tu gribi redzēt savu ideālo dzīvi. Tev būs skaidra vīzija par to, kuras jomas savā dzīvē Tu gribi attīstīt un kuras Tev vajag piebremzēt.

Es, Ilze Danelsone – sertificēts personības izaugsmes trenere - aicinu Tevi apgūt kouču pamata tehniku ar kuru Tu varēsi ik pa laikam pati atgriezties pie sevis, saprast, kur Tu atrodies un kur Tu gribi doties.


Paldies, Ilze, par cieņu, par neuzbāzību, par ieinteresētību, par drošības sajūtu un brīvību, mīlestību un godprātīgu attieksmi pret otra dzīvi. Un par taureņiem manā vēderā, kas ir atgriezušies! Un par rozā pieneņpūku viļņu putām....

Elita Blauberga

Man patika Ilzes nosvērtība, pacietība un vieglums. Sesijas ar Ilzi noritēja viegli un nepiespiesti, viņas uzdotie jautājumi man iemācīja atvērties sev pašai, ieskatīties sevī daudz dziļāk un saprast, ka ar mani viss ir kārtībā.  

Gunta Cimare

Ilze - nosvērta, mierīga, es varētu salīdzināt ar kumelīšu tējas dzeršanas rituālu -  lēni, mierīgi, nosvērti un efekts nāk pakāpeniski, bet stabili.

Dace Zandberga

Sagatavojies jau laikus

Pirms semināra apdomā, kuras dzīves jomas Tev ir svarīgas. Mani piemēri Tev, bet tie varbūt pavisam citi:

  • lomas, kuras Tu spēlē savā dzīvē – sieva, māte, draudzene, vadītāja, kolēģe, komandas locekle, sportiste.
  •  konkrētas dzīves jomas: ģimene, draugi, darbs, karjera, izglītība, finanses, veselība, sports, hobijs.
Semināra laikā varēsi uzdot jautājumus, ja ar kādu no soļiem Tu netiksi galā.

1,5 stundu garas tiešsaistes semināra laikā mēs kopā iziesim soli pa solim cauri tehnikai, kur Tu skaidrāk ieraudzīsi sevi savā dzīvē un sapratīsi, kur Tu tagad gribi doties.

Tā nav teorētiska lekcija, tā ir meistarklase – tādēļ esi gatava strādāt uzreiz semināra laikā. Iesaku rezervēt sev papildus laiku, lai jau sāktu veikt pirmos soļus – tas Tev palīdzēs vēl ātrāk tikt pie sava mērķa.

Uz semināru sagatavo vienu baltu papīra lapu, rakstāmo, siltu dzērienu un mierīgu atmosfēru – sarunā ar mājiniekiem, ka tuvāko stundu viņi Tevi netraucēs.

Idejas, ja platība Tevi ierobežo – uzliec lielās austiņas un pagriezies pret visiem ar muguru un uzliec fonā mūziku, iekārtojies pieliekamajā, sēdi vannā, uzkāp līdz pēdējam stāvam un sēdi trepju telpā, ja laika apstākļi atļauj – ej ārā uz soliņa, aizbrauc pie mammas ciemos.

Atrodi savu centru un saproti, kuras Tavas dzīves jomas Tev vajag sakārtot.

Tavi ieguvumi regulāri strādājot ar savu dzīves līdzsvara apli.

Tu jau kļūsi harmoniskāka, jo Tev būs lielāka skaidrība par to, kas, kur, kad un kāpēc.

Tev būs atskaites elements, kuru Tu varēsi izmantot vismaz 1x gadā, lai zinātu, kur esi nokļuvusi, kas ir mainījies Tavā dzīvē un kur Tu gribi nokļūt.

Tevī būs lielāks miers, augs pašpārliecinātība un, iespējams, Tu būsi gatava sākt realizēt jau sen aizmirstu sapni!