Tiešsaistes meistarklase

Būt mieriņā ar sevi

Sveika, mīļā!

Dzīve ir tik bagāta ar dažādām iespējām. Piepildīt sevi dažādās jomās un lomās. 

Šķiet, ka viss ir un viss pat ir kārtībā, bet pati jūties pazaudējusies. Kaut kā tomēr pietrūkst.

Varbūt pat viss ir saplānots un salikts pa plauktiņiem. Bet tāpat kaut kā tur tajos plauktiņos trūkst.

Pazīstamas sajūtas? Es pati diezgan ilgi dzīvoju šādās sajūtās un novēroju, ka arī klienti nāk ar tieši tādu pieprasījumu – es tā vairs negribu, bet es nezinu kā gribu.

Protams, katrs gadījums ir individuāls. Tomēr man gribas meistarklasē ar Tevi padalīties ar dažām tehnikām, kas ļautu Tev ieraudzīt neredzamo.

Diezgan brīvā atmosfērā gribu ar Tevi aprunāties un padalīties, lai Tu varētu jau apzināti:

- iegūt skaidrību par to, kas notiek Tavā dzīvē,

- sajust kā tas ir dzīvot pilnasinīgu dzīvi,

- ieraudzīsi, kā sākt realizēt savus sapņus,

- sāksi spert pirmos soļus, kas ļaus Tev būt vairāk mierā ar sevi.

Rūpīgi klausoties un arī pašai daloties (pasakot skaļi Tu sadzirdi jaunu atbildi sevī) vienmēr var paņemt pilnu kabatu ar atziņām, kuras realizēt savā dzīvē.

Piesakies nepacietīgo (lasi gaidīšanas) sarakstā un tiekamies!

Dalība esot tiešsaistē ir tikai 10 eiro. Ja netiksi uz tiešsaisti – saņemsi ierakstu, kas Tev būs pieejams vienu mēnesi.

!!! Meistarklase Tev ir piemērota, ja esi tieši tagad apmaldījusies. Tā noteikti nebūs Tev piemērota, ja Tavā pagātnē ir noticis kaut kas tāds, kas Tev neļauj virzīties uz priekšu – ar pagātnes traumām jau strādā terapeits. Koučings ir par to, ko darīt šodien, lai rīt būtu labāk!

Es, Ilze Danelsone – sertificēts personības izaugsmes trenere – aicināšu Tevi caur dažām kouču tehnikām pastrādāt ar sevi.

Jo vairāk Tu ar mani meistarklases laikā runāsi, jo vairāk atziņas sev līdzi varēsi paņemt.

Sagatavojies jau laikus.

Strādāsim aptuveni 1,5 stundu.

Tā nebūs teorētiska lekcija, tā ir meistarklase – tādēļ esi gatava strādāt uzreiz semināra laikā. Iesaku rezervēt sev papildus laiku, lai jau sāktu veikt pirmos soļus – tas Tev palīdzēs vēl ātrāk būt mierā ar sevi.

Semināra laikā varēsi uzdot jautājumus.

Uz semināru sagatavojies veikt pierakstus, rakstāmo, siltu dzērienu un mierīgu atmosfēru – sarunā ar mājiniekiem, ka tuvāko pusotru stundu viņi Tevi netraucēs.

Īpašais piedāvājums! 

Ja Tu izlasīji līdz galam - tātad šī tēma Tev ir svarīga un man Tev ir vēl īpašāks piedāvājums. 

Es zinu, cik vērtīgi ir dalīties ar kādu savās sajūtās un pārdomās. Tādēļ man Tev ir piedāvājums - nāc ar draudzeni un par abām maksājiet tikai 15 eiro. 

Piesakoties sadaļā "Atlaižu kods" raksti savas draudzenes vārdu, uzvārdu, epastu un tālruni - lai varu viņai nosūtīt pieeju semināram.