Vispārējā informācija par nometnēm

NOMETNES DIENAS RITMS

Mūsu galvenais mērķis ir laimīgs bērns. Vairāku gadu pieredze rāda, ka dienas ritms jāpielāgo nometnes dalībniekiem, viņu vēlmēm un vajadzībām.

Piemēram, šodien gribas būt vairāk ārā, darām to; šodien līst lietus, pamainām dienas plānu; šodien vienkārši visi ir lēnāki, ieplānoto darām 2x lēnāk. Mēs sekojam pamata dienas ritmam, taču mums ir arī pamata nedēļas aktivitātes, kuras pielāgojam grupas dinamikai – kaut ko liekam klāt, pie kaut kā kavējamies ilgāk un kaut ko ņemam nost.

Plkst.    Aktivitāte

8:00     Sanākam

9:00     Rīta aplis

9:30     Aktivitātes

11:00   Uzkodu pauze ar tēju

11:30   Aktivitātes

13:00   Pusdienas (ēdina mūs LIDO)

14:00   Aktivitātes

16:00   Launags

16:30   Dienas nobeigums, brīvais laiks, vecāku gaidīšanaNedēļas dienu struktūra

Pirmdien – ļaujam, lai bērni cits citu vairāk iepazīst, sadraudzējas, mijiedarbojas.

Otrdien – aktivitātes, kas prasa vairāk individuāla darba.

Trešdien un ceturtdien – aktivitātes ārpus telpām, ekskursijas.

Piektdien – aktivitātes, kur nepieciešams grupas darbs.

NOMETNES PEDAGOGI


ELLA RUICĒNA

Galvenā nometnes pedagoģe. Ellai ir plaša sirds un fantāzijas lidojums. Bērni viņai līp klāt, jo Ella ne tikai vada fantastiskas nodarbības, bet arī ir gatava nogulties zemē un ripot no kalna, radot lielu prieku bērnu sirdīs! :)

Pedagoģija, meistarklases, darbnīcas, radošas nodarbības, nometnes, festivāli, lieli un mazi pasākumi ģimenēm, rotāšanās vakarēšanas ar dāmām un bērnu ballītes ir Ellas Pellas ikdienas prieku sarakstā apmēram septiņus gadus.
Ellai patīk sportot, rotaļāties, izgudrot, eksperimentēt, dekorēt, pucēties un bagātināties kopradīšanā. Katrā radīšanā rosinot sevi un citus paspēlēties, pafantazēt, ielikt nodomu, sapni vai vēlējumu, tā cenšoties vairot ticību un spēku visam labajam, gaišajam, brīnumainajam.
Lai tas labais aug un apmirdz mūs visus vēl spožāk!


Olafs Štrodahs

Moto - Tu esi par vecu, lai nesportotu. Uzskata - kā bērnībā cilvēks sāk aktīvi kustēties, tā arī tas ir jāturpina turpmāko dzīvi. Jebkura pārāk ilga sēdēšana un gulšņāšana negatīvi atsaucas uz visiem procesiem gan prātā, gan ķermenī, bet kustoties var tikt pie milzīgas endorfīnu porcijas!

Olafu interesē ne tikai dauzīšanās, bet arī spēja un iespēja būt mierīgam, pacietīgam un nesteidzīgam. Tam lieliski kalpo šahs, kas ne tikai parāda dažādas cēloņsakarības matemātiskā vīzē, bet arī savieno abas smadzeņu puslodes, kas paver vārtus uz jaunu radošumu.

Sertificēts fiziskās sagatavotības treneris, ar plašu interesi par mūziku, pasauli, veselības sportu, cilvēkiem un jau pieminēto šahu.

Justīne Kindzuļe

Pedagoģes palīdze. Pēc profesijas nopietna elektrosistēmu tehniķe ar inženierzinātņu bakalaura grādu elektrozinībās. Bet sirdī priecīga un gaisīga būtne, kas atradusi aicinājumu darbā ar bērniem. Justīnes sirds aizraušanās ir Tanzpro-Biodanza bērniem - "Dejas apkārt pasaulei" instruktore. Justīne ir apguvusi terapeitiskas audzināšanas un apmācību sistēmas programmu pie Inas Grasmanes.

Justīnes sirdslieta ir spēlējot dažādus mūzikas instrumentus - stabules, flautas, kokli, vijoli. Prieku rod no dalīšanās ar savām rokdarbu prasmēm - aušanu, ceļošanu, adīšanu, tamborēšanu, origami locīšanu kopā ar bērniem, patīk radīt maģiskas fantāziju vietas, būtnes, ēdienus, valodas un daudz ko citu, lai dzīve būtu krāsaināka!

Ina Ruicēna

Pedagoģes palīdze. Viņai patīk uzturēt jautru gaisotni, ņemot talkā aktiermeistarības un skatuves runas mākslas trikus! Viņa prieku gūst arī dabā, rūpējoties par augiem.

Viņai kabatās vienmēr būs kāds kompliments, labs vārdiņš, neparasts stāstiņš vai interesants fakts!

Starp citu, latviešu valodu viņa bērniem var iemācīt rekordātrumā pat bez starpniekvalodas!

Ko vēl viņa prot? Saderam? :)

Kāpēc vest savu lielāko dārgumu pie mums?

  • Mēs darīsim visu labāko un no sirds, lai jūsu bērns justos labi un ar prieku nāktu pie mums atkal;
  • Mūsu grupiņā bērnu skaits ir neliels – līdz 20;
  • Mums blakus ir brīnišķīgs, jauns skolas sporta laukums;
  • Mēs noteikti dosimies pastaigās un dosimies apskatīt Rīgu;
  • Mūsu pedagogiem un atbalsta personālam darbs ar bērniem ir sirdslieta;
  • Esam elastīgi un atsaucīgi;
  • Nometnes organizējam atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 981 par “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtību” un saskaņojam ar nepieciešamajām institūcijām ­­– vairāk informācijas šeit;
  • Pie mums vienkārši ir forši un labi. :)


MŪSU SOLĪJUMS: JŪSU BĒRNS NO RĪTA CELSIES AR PRIEKU, LAI ATKAL NĀKTU PIE MUMS!