Rīvēšanās ar Inesi Ziņģīti

Ja cilvēks grib dzīvot, tad viņš domā, kā dzīvot. Ja cilvēks grib eksistēt, tad dzīve viņam paiet garām.

 I.Ziņģīte


Vēl vairāk veselības, mundruma un lokans mugurkauls nav vienīgais, ko Inese Ziņģīte stāsta savā nodarbībā. 

Bet galvenais, ka tas ir tik vienkārši - to, ko saņem seja, - samīļota, noglāstīta, izmasēta, tas arī jāsaņem ķermenim, jo ķermeņa asinsrite notiek tieši ādā un āda ir galvenā, kas sūta impulsus tālāk.
Praktiskās nodarbības laikā Tu uzzināsi, kā rīvēšanās ar dvieli  var uzlabot asinsriti, tādējādi uzlabojot gan vispārējo veselību, gan arī tiekot vaļā no dažādām kaitēm.

Apgūstot Ziņģītes veselības receptes, uzzināsi:

  • Kādēļ nepieciešama rāpošana – gan vecam, gan jaunam;
  • Inese atklās noslēpumu, kā labāk tikt galā ar prostatas problēmām;
  • Kā katru vakaru izmasēt galvu 400 reizes;
  • Ziņģītes vingrojumus, kas palīdzēs uzlabot redzi un darīs sārtus vaigus;
  • Kas ir kūkums - smaidiņš;
  • Kas ir Ziņģītes ziede, kā to lietot un kur iegādāties; 
  • Kā elpot ar vēderu, tādējādi veicot muguras masāžu, samazinot 'riepu' un palīdzot gremošanas sistēmai;
  • Ziņģītes metodi jeb dvieļu mākslu - kā norīvēties no matu galiņiem līdz papēžiem;
  • Un vēl milzums daudz zināšanu, ko sniegs Inese no savu zināšanu pūralādes!


Garums: viena 2 h gara nodarbība

Vietu skaits: 30

Ieguldījums: 15 līdz 29 eiro (sīkāka informācija lapas lejā)

Cenā ietilpst izdales materiāli, atspirdzinājumi un daudz iedvesmas darīt!

Kad: informācija sekos, kad situācija valstī stabilizēsies

Kur: informācija sekos

Līdzi jāņem: 

Apmēram 100 - 120 cm garš dvielītis vai šalle - lai būtu ērti satvert aiz galiem rīvēšanas procesā; kājās zeķes (nevis zeķubikses) - lai tiec klāt saviem kāju pirkstiem.Ģērbies ērti, jo kustību būs daudz! :)Inese Ziņģīte

Ineses Ziņģītes stāsts nav ar laimīgu sākumu, bet noteikti ar laimīgu turpinājumu. Inese apprecējās 20 gadu vecumā, taču jau trīs dienas pēc kāzām zaudēja gan jaunību, gan mīlestību, neveiksmīgā akrobātikas treniņā laužot mugurkaulu un kļūstot paralizēta. Pirmo gadu pēc šī notikuma Inese neatceras vispār; ārsti uzskatīja, ka atveseļošanās nav iespējama un nosūtīja jauno sievieti uz bērnu pansionātu. Taču Inese nepadevās, tas nebija un nav viņas garā, jaunā sieviete gribēja dzīvot! Izlasījusi visas pieejamās medicīnas grāmatas, Inese nonāca pie secinājuma, ka tad, ja muguras smadzenes nav pārplēstas līdz galam, vēl ir cerība.

Pēc dabas būdama vingrotāja, viņa tad darīja visu, lai uzlabotu savu asinsriti – knaibīja sevi, vēlās ārā no gultas, sāka rīvēties ar dvielīti - līdz jau spēja nostāties četrāpus. Turpinot ar prieku rāpot un nemitīgi vingrojot, jau 7 gadus pēc traumas Inese spēja nostāties pati uz savām kājām, iemīlēties un vēlreiz apprecēties. 
Inese saka: „Lai cilvēks būtu vesels, viņam ir vajadzīgs svaigs gaiss, ūdens un laba asinsrite! Tas ir vienīgais, kas uztur cilvēku un vairo imunitāti. Ja esi vesels, esi vajadzīgs citiem!”. Tāpat, pretēji ārstu prognozēm, Inese laida pasaulē meitiņu. Tomēr pēc otrā bērniņa piedzimšanas Inesei atkal attīstījās paralīze un vairākus mēnešus viņa pavadīja slimnīcā. Šoreiz Inese no paralīzes atguvās pusgada laikā, jo nu jau zināja vislabāko ārstēšanos – rīvēšanās metodi. Ar šo pašu metodi Inese ir piecēlusi arī savu vīru no vēža pēdējās stadijas uz pirmo. 

Dalībnieku atsauksmes

Kā jau lielākā daļa mūsdienu cilvēku - arī es lielāko daļu darba laika pavadu sēžot. Pirms kāda laika sajutu, ka diezgan bieži nomoka muguras sāpes. Devos pie sava ģimenes ārsta - man viņa ir lieliska! Vienmēr iesaka nevis zāles (tikai galējas nepieciešamības reizē), bet kādas alternatīvas metodes. Tā nu toreiz norīkoja mani uz muguras masāžām un ieteica painteresēties par Ineses Ziņģītes vingrojumu kompleksu - lai rezultāts būtu ilglaicīgs un paliekošs.
Protams, es varētu vienkārši nopirkt grāmatu un vingrot pēc pamācības, bet esmu standarta slinkais latvietis un ar piespiešanos tā ir kā ir. Sāku meklēt internetā, kur ar Inesi varētu mēģināt tikties. Un atradu, ka jutieslabi.lv rīko seminārus, kur Inese Ziņģīte stāsta par rīvēšanos asinsrites uzlabošanai.

Ziņģītes nodarbība bija ļoti iedvesmojoša. Atraisa dabas bērna sajūtas. Kundzei ir ļoti laba humora izjūta, kas mani ļoti uzrunā un palīdz daudz labāk uztvert notiekošo. Katrā ziņā uzzināju daudz jauna un pārliecinājos par dažām jau zināmām lietām, bet  skatoties uz Ziņģītes kundzi ir skaidrs, ka rūpēm par veselību ir jāpievēršas daudz nopietnāk, kā  ikdienā to gribas darīt un rīvēšanās un dažādi ikdienas sīkumi noteikti uzlabo pašsajūtu :) ļoti jauka nodarbība, liels paldies!  

Pats seminārs man ļoti patika. Ineses Ziņģītes dzīvesspars un enerģija tiešām iedvesmo. Es savos 26 gados pilnīgi noteikti esmu stīvāka, vairāk nogurusi un ne tik smaidīga! Visi klausījāmies, uzdevām jautājumus un paši arī mācījāmies - gan rāpot, gan rīvēties, gan iztīrīt degunus un pareizi gulēt, mosties un mazgāties. Esmu tiešām apmierināta ar semināru un gribu tikai piebilst, ka slinkums mani vēl nav uzveicis un visus rītus pēc semināra aktīvi cenšos rīvēties! :) Ieva

Inese ar prieku dalās savās zināšanās par pašas izstrādāto metodi, kas ir pamats veselībai, pozitīvai enerģijai un skaistam augumam. Viņa uzvelk vingrošanas kostīmu un kopā ar zinātkārajiem rīvējas un rāpo.

Ieguldījums

22 eiro par nodarbību

* nākot divatā 15 eiro katram

Cenā ietilpst izdales materiāli un daudz iedvesmas darīt!

Kad: informācija sekos

Kur: informācija sekos

Vietu skaits: 30

Līdzi jāņemApmēram 100 - 120 cm garš dvielītis vai šalle - lai būtu ērti satvert aiz galiem rīvēšanas procesā; kājās zeķes (nevis zeķubikses) - lai tiec klāt saviem kāju pirkstiem.Ģērbies ērti, jo kustību būs daudz! :)

Seminārs notiek Dzemdību nama Baltajā zālē. No centra 13 min ar tramvaju, 35 minūtes ar kājām.


Ķermenim ir vajadzīgs gaiss, ūdens un asinsrite.
 I.Ziņģīte


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.